Жорсткий диск Seagate Barracuda
Функції
- Внутрішній жорсткий диск типорозміру 3,5";
- Інтерфейс SATA III;
- Місткість 1000 ГБ;
- Об'єм буфера 64 МБ;
- Швидкість обертання шпинделя 7200 об/хв;
- Середній час очікування – 4 мс;
- Максимальна споживана потужність 5,3 Вт;
- Розміри 147 x 101.6 x 20,2 мм;
- Вага 400 р.
| Характеристика жесткого диска | |
| Тип | внутрішній |
| Типорозмір | 3.5" |
| Інтерфейс | SATA |
| Місткість | 1ТБ |
| Об'єм буфера | 64 МБ |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Середній час очікування | 4 мс |
| Максимальна споживана потужність | 5.3 Вт |
| Розміри | 147 x 101.6 x 20,2 мм |
| Вага | 400 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Жорсткий диск 3.5" Seagate BarraCuda HDD 1TB 7200rpm 64MB ST1000DM010 SATA III?
-
Чи є гарантія на Жорсткий диск 3.5" Seagate BarraCuda HDD 1TB 7200rpm 64MB ST1000DM010 SATA III?
-
Скільки коштує Жорсткий диск 3.5" Seagate BarraCuda HDD 1TB 7200rpm 64MB ST1000DM010 SATA III в 2026 році?
-
Чи є доставка на Жорсткий диск 3.5" Seagate BarraCuda HDD 1TB 7200rpm 64MB ST1000DM010 SATA III по Україні?
-
Чи можна повернути Жорсткий диск 3.5" Seagate BarraCuda HDD 1TB 7200rpm 64MB ST1000DM010 SATA III, якщо він не підійде мені?
Мітки: Жорсткий диск 3.5 Seagate BarraCuda, Жорсткий диск 3.5, Жорсткий диск BarraCuda



